Hakkımızda

Hakkımızda
Taym Alışveriş & Yaşam Merkezi, Egekoç Mobilya 2010 yılı başlarında modern çağa uygun ürünler üretmek amacıyla kurulmasının yanı sıra geçmişi yarım asır geriye dayanmaktadır.

Taym Alışveriş & Yaşam Merkezi, Egekoç Mobilya 30.000 m2’lik açık alan 20.000 m2 kapalı alanda en son teknoloji ve geliştirilmiş üretim sistemi ile donatılmış C imalat hatları ile faaliyet göstermektedir. 15.000 m2’lik kapalı Showroom alanına sahiptir.

Taym Alışveriş & Yaşam Merkezi, Egekoç Mobilya, ürünlerini Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu genelinde online platformlarda satışa sunmaktadır.

2015 yılı başlarında mobilya üretiminin yanı sıra yatak, puf ve minder gibi bahçe ürünleri üretimine başlamış olup aynı şekilde online platformlarda ve bayilerde bu ürünleri satışa sunmuştur.

Fiyat ve kalitenin ön planda tutulduğu ürünlerde müşterileri tarafından yapılan olumlu yorumlar ve yoğun ilgi sayesinde Taym Alışveriş & Yaşam Merkezi, Egekoç Mobilya markası her geçen gün biraz daha büyümektedir. 

Misyonunuz
Müşterilerimizle iş ortaklığı anlayışı ile ilişkiler kurarak, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarına en uygun ve en üst kalite standartlarında ürünler üretip, hizmet sağlıyoruz.

Vizyonumuz
Yurtiçi ve yurtdışı pazarda, sektöründe marka yaratarak öncelikli tercih edilen firma olmak.